KONST / Litografier / Färglitografi 11422713
nr 1142 2713
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Färglitografi, Pelle Åberg (1909-1964), "Sally", osignerad, bladets mått: 60x52
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:48:02
100 kr
150 kr
250 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg